Sprawdź ofertę Sprawdź ofertę indywidualną

Badania Termowizyjne – Poznań

Jeżeli interesuje Cię wykonanie badań termowizyjnych w Poznaniu, firma Termocent jest jedną z ciekawszych opcji do rozważenia. Posiada ogromne doświadczenie w zakresie badań z użyciem kamery termowizyjnej. Była jedną z pierwszych, która proponowała tego rodzaju usługi. Jej badania są zgodne z międzynarodowymi standardami, przede wszystkim z normą ISO 18436-7:2008. Firma prowadzi działalność na terenie całego kraju, a jej usługi są szeroko dostępne. Chcesz wykorzystać ogromne możliwości termowizji? Nie zwlekaj i zleć badania w siedzibie firmy w Poznaniu. Do czego możesz wykorzystać badania termowizyjne?

Wykorzystanie termowizji w budownictwie – Poznań

Termowizja doskonale sprawdza się we współczesnym budownictwie. Z użyciem kamer termowizyjnych oraz specjalnych drzwi napowietrzających przebadasz budynek pod kątem źródeł nieszczelności. Dowiesz się, które miejsca warto uszczelnić, aby uniknąć pojawiania się grzybów oraz pleśni, tak szkodliwej dla naszego zdrowia. Będziesz także w stanie uniknąć strat ciepła, które generują spore koszty. Ogrzanie budynku wiąże się przecież obecnie z ogromnymi wydatkami. To również doskonałe rozwiązanie, gdy chcesz zainwestować w nieruchomość i poznać jej rzeczywistą wartość. Dzięki badaniom termowizyjnym poznasz wszelkie usterki i techniczne niedoróbki. Będziesz mógł określić, czy budynek wymaga dalszych inwestycji.

Termocent - FAQ

Wykorzystanie termowizji w przemyśle

Termowizja staje się także nieodzowna w przypadku badania obiektów przemysłowych, hal fabrycznych lub chłodni. Mało, kto zdaje sobie z tego sprawę, ale kamera termowizyjna potrafi wykryć awarię, do której jeszcze nie doszło! Zdjęcia termowizyjne wskazują nam np. miejsca w maszynach, które za szybko się przegrzewają. Dzięki termowizji przedsiębiorcy mogą uniknąć poważniejszych awarii urządzeń, a co za tym idzie przestojów w produkcji.

Kamery termowizyjne służą również badaniu instalacji. Przegrzanie instalacji może stać się źródłem poważnych problemów i niebezpieczeństw. Przepalenie instalacji w wielu przypadkach prowadzi do pożarów i poważnych strat. Termowizja jest, zatem ogromną szansą na oszczędności.

Kontakt z oddziałem firmy Termocent w Poznaniu to krok w kierunku bezpiecznych, szczelnych i funkcjonalnych budynków. Mogą go wykonać zarówno klienci indywidualni, jak i właściciele obiektów komercyjnych.