Sprawdź ofertę Sprawdź ofertę indywidualną

Termowizja Gdańsk

Szukasz firmy, która zajmuje się badaniami termowizyjnymi w GdańskuJeśli tak, dobrze trafiłeś. Firma Termocent zajmuje się badaniami z użyciem kamery termowizyjnej od wielu lat. Posiadamy w tej materii doświadczenie niezbędne do wykonywania naszych usług zgodnie z normą ISO 18436-7:2008. Działamy na terenie całej Polski. Czym dokładnie się zajmujemy?

Zdecydowałeś się na wykonanie termowizji? Zleć ją naszej firmie w Gdańsku

Termowizja w budownictwie – Gdańsk.

Badanie budynków przy użyciu kamer termowizyjnych oraz specjalnych drzwi napowietrzających pozwala na określenie nieszczelności oraz tzw mostków cieplnych. Miejsca te nie uszczelnione będą w przyszłości powodem powstawania pleśni, grzyba oraz najzwyczajniejszych strat ciepła lub niepotrzebnego nagrzewania się w zależności od pory roku.

Termowizja w przemyśle – Gdańsk

Badanie termowizyjne maszyn

Dzięki badaniom termowizyjnym jesteśmy w stanie wykryć awarie która jeszcze nie wystąpiła!!! Na zdjęciach termowizyjnych zobaczymy miejsce które się przegrzewają np. z powodu niedostatecznego smarowania. Taka wcześniejsza diagnoza jest szczególnie ważna w fabrykach w których unieruchomienie kluczowej maszyny może spowodować unieruchomienie części lub nawet całej produkcji.

Badania termowizyjne instalacji

Podobnie jak w przypadku maszyn kamera termowizyjna może pokazać nam miejsca gdzie instalacja się przegrzewa co w przyszłości może spowodować jej przepalenie lub nawet pożar.

Termowizja to oszczędności. Skontaktuj się z naszym oddziałem w Gdańsku.