Sprawdź ofertę Sprawdź ofertę indywidualną
Kamera termowizyjna Flir T1020

Celem naszej firmy jest jak najlepsze i najbardziej kompleksowe doradztwo w zakresie termowizji. Aby móc tego dokonać staramy się wdrażać najnowsze rozwiązania technologiczne, które pozwolą nam działać coraz skuteczniej i efektywniej.

Obraz termowizyjny z kamery T1020

Od pewnego czasu korzystamy z najlepszej na rynku dostępnej do zastosowań komercyjnych kamery termowizyjnej FLIR T1020. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom wykonanie zdjęć termowizyjnych w najwyższej rozdzielczości 1024×768 i zagwarantować precyzyjność pomiarów nawet w niesprzyjających warunkach.  Zastosowana w kamerze T1020 technologia UltraMax pozwala na dodatkowe zwiększenie rozdzielczości czterokrotnie i uszczegółowienie interpretowanych przez nas termogramów.

Wysoka jakość obiektywu kamery FLIR T1020 pozwala nam otrzymać świetnej jakości obraz nawet z dużej odległości, nawet dwukrotnie większej niż przy wykorzystaniu typowego sprzętu. Dzięki wielu dostępnym funkcjom naszej kamery jesteśmy w stanie dostrzec wszelkie szczegóły, które posłużą nam do skrupulatnej analizy problemu występującego w obiektach budowlanych oraz do skutecznego wykrywania wszystkich istotnych różnic temperatur na termogramach.

Pozwala to również na skrócenie czasu pomiarów oraz na szybkie i skuteczne zdiagnozowanie stanu budynku.