Sprawdź ofertę Sprawdź ofertę indywidualną

Badania termowizyjne – Toruń

Badania termowizyjne wykorzystywane są na coraz większą skalę. Nic dziwnego! Możliwości termowizji są ogromne! Jeżeli interesuje Cię znalezienie firmy, która wykonuje tego typu badania w Toruniu, przejrzyj szeroką ofertę firmy Termocent. Posiada ona oddziały na terenie całego kraju. Miasto pierników i Kopernika nie jest tu wyjątkiem. Ogromnym atutem firmy Termocent jest jej ogromne doświadczenie oraz zatrudnianie specjalistów posiadających wykształcenie techniczne.

Badania wykonywane przez Termocent

Pomiary wykonywane przez firmę Temocent są zgodne z najsurowszymi standardami europejskimi, również restrykcyjną normą ISO 18436-7:2008. Na podstawie obrazu z kamery termowizyjnej oceniane są parametry techniczne budynków, które mają decydujący wpływ na komfort mieszkańców. Można w ten sposób zbadać np. źródła strat ciepła czy określić ryzyko pojawiania się grzybów i pleśni. Specjaliści z firmy Termocent podpowiedzą Ci, jak zaoszczędzić na eksploatacji budynku i co zrobić, aby rzeczywiście poprawić komfort cieplny.

Zleć badania termowizyjne oddziałowi firmy Termocent w Toruniu

Możliwości zastosowania badań termowizyjnych jest mnóstwo. Wykorzystuje się je między innymi w motoryzacji, przemyśle oraz budownictwie. Dzięki pomiarom wykrywa się miejsca, w których dochodzi do strat cieplnych. To również doskonały sposób na sprawdzenie stanu instalacji elektrycznej przy typowym obciążeniu. Czy wiesz, że kamera termowizyjna jest w stanie wskazać miejsca, w których instalacja przegrzewa się? Znając je możesz zapobiec poważnym usterkom, a nawet pożarowi.

Ekipa budowlana wykonywała prace w Twoim budynku i chciałbyś sprawdzić, jak wywiązała się z powierzonych sobie zadań? Kamera termowizyjna sprawdzi szczelność rur c.o., szczelność stolarki drzwiowej oraz okiennej. Wykaże także pojawiające się nieszczelności w budynku już na etapie jego budowy. Wyobraź sobie awarię instalacji grzewczej. Przed Twoimi oczami pojawiają się obrazy kutych ścian i podłóg. Z termowizją wcale nie jest to konieczne. Można łatwo zdiagnozować źródło problemów.
Wykorzystując badania termowizyjne zoptymalizujesz koszty energii elektrycznej zarówno w prywatnym domu, jak i obiektach komercyjnych oraz firmach produkcyjnych i sporo zaoszczędzisz.

Zleć badania fachowcom. Skontaktuj się już dziś z naszym oddziałem w Toruniu, aby uzyskać więcej informacji.


Adres: Toruń, ul. Łokietka 5

Godziny pracy: 07:00 – 21:00

Numer telefonu: +48 530 105 398

Adres do korespondencji: ul. Smoluchowskiego 6/1, 30-069 Kraków